Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DoSTLaR
En son konular
» Bil Kiiii...
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:59 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Kopamam senden ....
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:55 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Korkmuyorum Seni SEVMEKTEN ....
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:39 am tarafından ALTIN_DAMLA

» hasret koydum adini
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:31 am tarafından DeLiYaR

» Polİtİka neymİŞ:))))
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:27 am tarafından DeLiYaR

» Knorr üniversite harcı
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:18 am tarafından DeLiYaR

» Rakım
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:16 am tarafından DeLiYaR

» Bendeniz-GÜVENDIGIM DAGLARA KAR YAGDI
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:10 pm tarafından DeLiYaR

» Bendeniz - CUMADAN PAZARA
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:08 pm tarafından DeLiYaR

» Atiye Deniz - Salla Yeni Klip 2009
Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:06 pm tarafından DeLiYaR

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 23 kişi Salı Mayıs 09, 2023 11:28 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DeLiYaR (1198)
Ben SENI cok Özledim... Vote_lcapBen SENI cok Özledim... Voting_barBen SENI cok Özledim... Vote_rcap 
CaRe (290)
Ben SENI cok Özledim... Vote_lcapBen SENI cok Özledim... Voting_barBen SENI cok Özledim... Vote_rcap 
ALTIN_DAMLA (162)
Dream_GiRL (40)
GÜLNuR (37)
[ oLci ] (23)
BaRoNeS (10)
MeNeKSe (2)
can_erdi (1)
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

DeLiYaR

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
FLaTCaST
FLaTCaSTDeSTeK_ToPLiST
Flatcast Destek - Toplist
MiSaFiR
Design Logos
ONLiNe RaDYo

Ben SENI cok Özledim...

YazarMesaj
ALTIN_DAMLA

ALTIN_DAMLA

Kadın Mesaj Sayısı : 162

Ben SENI cok Özledim... Empty
MesajKonu: Ben SENI cok Özledim...   Ben SENI cok Özledim... Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 3:59 pm

Ben SENI cok Özledim... Benseniokzledimdd0uq3

..özlüyoruMM..

Neden olduğunu bilmeden garip bir duygu saplanıyor yüreğime.. Kendim bile anlam veremiyorum sahipsiz bakışlara.. Herşeyin sonunu getiren ben, o eskiyi özleyen gene ben oluyorum. Garip...

Farklı duygular besliyorum hayata karşı.. "O" ne düşünürse ben tam tersini düşünüyorum. Bu fark çekiyo birbirimize.. Sonra gene kafam karışıyo. Dalıyorum maziye. . .

..özlüyoruMM..

Bakışlarını özlediğimi fark ediyorum yokluğunda. Bir başkasıyla görünce içim acıyo,yüreğim kanıyor. KaL demeyi ne çok isterdim oysaki.. Ama diyemedim..Zavallı yüreğim acıya yatkın nasıl olsa. "Git" desemde, git-meseydin ya sen.. Acıyı yaşatmasaydın ya bana.. Düşünemeseydim keşke seni..

..özlüyoruMM..

Bir tutam sevgiyi özlüyorum. Bana verdiğin bir sevgi cümlesiyle hayata bağlanmayı özlüyorum. Gidişini hatırlıyorum.Oysaki ben yollamıştım seni. Ben istemiştim bu acıyı.. Dayan yüreğim! 'Gelip geçici bir heves' de geç.. Bu da geçicek !

..özlüyoruMM..

Elele yürüyüşler aklıma geliyor bir sevgili gördüğümde.. Kokun tütüyor burnumda.Kıyafetlerimde bir 'sen' , yollarda bir 'sen' , hecelerimde bir 'sen' , aklımda bir 'sen' . .
Sen de özlüyorsun, biliyorum. Ama gel diyememki sana.. Tekrar başlatamamki.. Nekadar özlesem de, yüreğime hapsetmem gerekiyorki. .

..özlüyoruMM..

Seni görebilmek için verdiğim çabayı.. Buralar buram buram hasret kokuyor. Yine eski ben..Yine aynı ben..Yine sen'siz ben.. Buralarda aynı.. Gidişlerde bir 'sen'..

Şimdi öyle garip bir haldeyimki.. Kimse çözemiyor bu halimi. Susuyorum, çatışma oluyor. Oysa, sadece susarak özlüyorum seni. . .

Ben SENI cok Özledim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeNi İSTiYoRuM...
» Ben Her Şarkıda Seni SöyLedim, Seni DinLedim
» Bir An Kaybettim Seni..
» ÖZLEDIM..
» BekLerim Seni Canım..