Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DoSTLaR
En son konular
» Bil Kiiii...
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:59 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Kopamam senden ....
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:55 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Korkmuyorum Seni SEVMEKTEN ....
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:39 am tarafından ALTIN_DAMLA

» hasret koydum adini
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:31 am tarafından DeLiYaR

» Polİtİka neymİŞ:))))
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:27 am tarafından DeLiYaR

» Knorr üniversite harcı
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:18 am tarafından DeLiYaR

» Rakım
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:16 am tarafından DeLiYaR

» Bendeniz-GÜVENDIGIM DAGLARA KAR YAGDI
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:10 pm tarafından DeLiYaR

» Bendeniz - CUMADAN PAZARA
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:08 pm tarafından DeLiYaR

» Atiye Deniz - Salla Yeni Klip 2009
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:06 pm tarafından DeLiYaR

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 23 kişi Salı Mayıs 09, 2023 11:28 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DeLiYaR (1198)
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Vote_lcapne ki bu ben bile bilmiyorum... Voting_barne ki bu ben bile bilmiyorum... Vote_rcap 
CaRe (290)
ne ki bu ben bile bilmiyorum... Vote_lcapne ki bu ben bile bilmiyorum... Voting_barne ki bu ben bile bilmiyorum... Vote_rcap 
ALTIN_DAMLA (162)
Dream_GiRL (40)
GÜLNuR (37)
[ oLci ] (23)
BaRoNeS (10)
MeNeKSe (2)
can_erdi (1)
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

DeLiYaR

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
FLaTCaST
FLaTCaSTDeSTeK_ToPLiST
Flatcast Destek - Toplist
MiSaFiR
Design Logos
ONLiNe RaDYo

ne ki bu ben bile bilmiyorum...

YazarMesaj
CaRe

CaRe

cizgi resim : ne ki bu ben bile bilmiyorum... Bitchslap
Kadın Mesaj Sayısı : 290

ne ki bu ben bile bilmiyorum... Empty
MesajKonu: ne ki bu ben bile bilmiyorum...   ne ki bu ben bile bilmiyorum... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:40 pm

Aşkım...
Şüphelenmek... En sevmediğim, kin duymaktan bir önce âşık olmaktan bir sonra...
Herkesin bir anısı var aldatılmakla ilgili ama insana en acısı kendisininki geliyor, en acısı o yüzden bende... Ama yine de ibret almak mı gerek dersin? Uyuyorum diyen sevgililerin iş üstünde çıkmaları benim suçum değil ki...
Gitmek... En zoru, nefret etmekten bir önce sevmekten bir sonra...
Herkes gidebilmiş bir yerlere, sevdiğinden uzak, arkadaşından uzak... Ben de gittim vaktiyle, bir senin yakınında kaldım, senden uzaklaşamadım... Yoksa gitmek mesele değildi, sorun senden gitmekti...
Aşk... En acı vereni, yüklerin üstüne yük yükleyeni, tiksinmekten bir sonra, her şeyden önce...
Herkes âşık olmuş, benimki en özeli, en güzeli, çünkü bu benimki...
Aşk üzerine yazılmamış bir şey yok, ama bizim aşkımız üzerine yazılmışları sadece ben yazdım, benden başkasının seninle benle ilgili tecrübesi yok... Bir de sen varsın ama emin değilim var mısın?
Yokluk... Gregor Samsa’dan bir sonra, senden bir önce...
Benim çok büyük yokluklarım var, senden yana fakirim. Kendimden yana zenginsem bile senin olmadığın yerde bir aşk dilencisiyim...
İğrençlikten bir önce, arabeskten bir sonra...
Herkes bazen benziyor ona... Engeli imkânsız... Türklükten mi insanlıktan mı bilmem, herkes biraz arabesk...
Merak... Erkekten çok sonra, kadından çok önce...
Her kadının bir merakı var, kimseninki benim kadar özel değil, benim merakım sensin, benim olduğun için özelsin...
Özel olmak... Tamamen farklı, ne bir şeyden önce ne de sonra...
Tamamen bahşedilmiş bir şey... Ben sana bahşettim ama sen bana koklatmadın bile...
Çünkü sen bazı şeylerden çok sonraydın, ben de çok önce, ben istemediklerime yakınım seni sevdikçe...
Kelimeleri yuvarlamak Kafka’dan çok sonra, Özdemir Asaf’ın içinde...
Böyle zamanlarda insan Özdemir Asaf oluveriyor, olamadığını bile bile... ÇaRe'sizliğine ÇaRe sanıyor olmadıklarını... Saçmalıyor amaçsızca...

alinti

ne ki bu ben bile bilmiyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özlem Ay - Bile Bile 2009
» yumurtayı bile bozdular...
» Bir Yüreğim Kaldı Kaybede(bile)ceğim