Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DoSTLaR
En son konular
» Bil Kiiii...
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:59 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Kopamam senden ....
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:55 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Korkmuyorum Seni SEVMEKTEN ....
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:39 am tarafından ALTIN_DAMLA

» hasret koydum adini
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:31 am tarafından DeLiYaR

» Polİtİka neymİŞ:))))
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:27 am tarafından DeLiYaR

» Knorr üniversite harcı
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:18 am tarafından DeLiYaR

» Rakım
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:16 am tarafından DeLiYaR

» Bendeniz-GÜVENDIGIM DAGLARA KAR YAGDI
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:10 pm tarafından DeLiYaR

» Bendeniz - CUMADAN PAZARA
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:08 pm tarafından DeLiYaR

» Atiye Deniz - Salla Yeni Klip 2009
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:06 pm tarafından DeLiYaR

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 23 kişi Salı Mayıs 09, 2023 11:28 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DeLiYaR (1198)
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Vote_lcapsigaram dumanıyla bir destan yazıyor Voting_barsigaram dumanıyla bir destan yazıyor Vote_rcap 
CaRe (290)
sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Vote_lcapsigaram dumanıyla bir destan yazıyor Voting_barsigaram dumanıyla bir destan yazıyor Vote_rcap 
ALTIN_DAMLA (162)
Dream_GiRL (40)
GÜLNuR (37)
[ oLci ] (23)
BaRoNeS (10)
MeNeKSe (2)
can_erdi (1)
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

DeLiYaR

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
FLaTCaST
FLaTCaSTDeSTeK_ToPLiST
Flatcast Destek - Toplist
MiSaFiR
Design Logos
ONLiNe RaDYo

sigaram dumanıyla bir destan yazıyor

YazarMesaj
DeLiYaR
Admin
DeLiYaR

cizgi resim : sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Bird3
Erkek Mesaj Sayısı : 1198
Lakap : Safiss

sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Empty
MesajKonu: sigaram dumanıyla bir destan yazıyor   sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 3:11 am

sigaram dumanıyla bir destan yazıyor Of430yd4

bu kez gerçekten dibine vurduk aşkınyaşasın acı!!!"
ve dumanı iki ömrü sarıyor sigaramın
yokluğuna mumlar yakıyorum
acı, saçımda gülyaramda tuz!
yokluğuna mumlar yakıyor şehir
hala yoksun!
ben kime ağlıyorum?kime ağrıyor ki bu yürek?
gözlerin gerek banaözlemin gerek
gel de saçlarını kınalayalım taze ölülerin
bana senin sözlerin gerekellerin gerek
susma! söylen!
http://deliyar.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası