Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DoSTLaR
En son konular
» Bil Kiiii...
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:59 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Kopamam senden ....
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:55 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Korkmuyorum Seni SEVMEKTEN ....
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:39 am tarafından ALTIN_DAMLA

» hasret koydum adini
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:31 am tarafından DeLiYaR

» Polİtİka neymİŞ:))))
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:27 am tarafından DeLiYaR

» Knorr üniversite harcı
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:18 am tarafından DeLiYaR

» Rakım
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:16 am tarafından DeLiYaR

» Bendeniz-GÜVENDIGIM DAGLARA KAR YAGDI
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:10 pm tarafından DeLiYaR

» Bendeniz - CUMADAN PAZARA
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:08 pm tarafından DeLiYaR

» Atiye Deniz - Salla Yeni Klip 2009
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:06 pm tarafından DeLiYaR

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 23 kişi Salı Mayıs 09, 2023 11:28 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DeLiYaR (1198)
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Vote_lcapBu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Voting_barBu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Vote_rcap 
CaRe (290)
Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Vote_lcapBu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Voting_barBu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Vote_rcap 
ALTIN_DAMLA (162)
Dream_GiRL (40)
GÜLNuR (37)
[ oLci ] (23)
BaRoNeS (10)
MeNeKSe (2)
can_erdi (1)
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

DeLiYaR

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
FLaTCaST
FLaTCaSTDeSTeK_ToPLiST
Flatcast Destek - Toplist
MiSaFiR
Design Logos
ONLiNe RaDYo

Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen...

YazarMesaj
ALTIN_DAMLA

ALTIN_DAMLA

Kadın Mesaj Sayısı : 162

Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Empty
MesajKonu: Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen...   Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 12:03 pm

Varlığın Bir Güneşle Gelmişti,
Yokluğun Yağmurla..

Sen
Bu Yabancı Şehirde
Bana Bıraktığın Bir Hasret
BENSE..
Aynı Şehrin Sefiliyim Şimdi

Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Buyabacehrin1

Kır Çiçeğin Boyun Büktü..
Küstü Tomurcuğun Toprağa
Ölüyor O
Kanadı Kırık Güvercin,
Uğramaz Oldu, Beslediğimiz Serçeler..

Gücüm, Nedenim..
Varlığımdın Sen
Küçülüyorum Gün Ve Gün
Bu Yabancı Büyüyen Şehirde
Korkuyorum Hiçlikten..
Her Doğan Güneşle
Yeni Belkiler Yeşeriyor Yüreğimde
Bir Umut Filize Duruyor
Yaşam Bırakmıyor Peşimi
Elimde Değil
Çaresiz
Yaşıyorum
Ve İlk Yağmurla
Geri Geliyor Yokluğun
Sığmıyor Yüreğime Hasretin..

Gecelere Kaçıyorum..
Boş Sokaklara
Sarhoş Sokaklara Gizliyorum Kendimi
Yokluğun Taşıyor Gözlerimden
Gözlerim Ele Veriyor Beni
Tükeniyorum..

Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen... Buyabancehrin2

Ben Bu Şehrin Sefili
Ben Bu Şehrin Hiçi Oldum

SENSE..
Bu Yabancı Şehrin
Güneşinde Umudum
Yağmurunda Hasretimsin Artık..
TADEV LASYU...alinti.

Bu Yabancı Şehrin Yağmurunda Hasretimsin Sen...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hasretimsin....