Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
DoSTLaR
En son konular
» Bil Kiiii...
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:59 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Kopamam senden ....
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:55 am tarafından ALTIN_DAMLA

» Korkmuyorum Seni SEVMEKTEN ....
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 3:39 am tarafından ALTIN_DAMLA

» hasret koydum adini
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:31 am tarafından DeLiYaR

» Polİtİka neymİŞ:))))
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:27 am tarafından DeLiYaR

» Knorr üniversite harcı
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:18 am tarafından DeLiYaR

» Rakım
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:16 am tarafından DeLiYaR

» Bendeniz-GÜVENDIGIM DAGLARA KAR YAGDI
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:10 pm tarafından DeLiYaR

» Bendeniz - CUMADAN PAZARA
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:08 pm tarafından DeLiYaR

» Atiye Deniz - Salla Yeni Klip 2009
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:06 pm tarafından DeLiYaR

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 23 kişi Salı Mayıs 09, 2023 11:28 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DeLiYaR (1198)
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Vote_lcapEY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Voting_barEY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Vote_rcap 
CaRe (290)
EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Vote_lcapEY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Voting_barEY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Vote_rcap 
ALTIN_DAMLA (162)
Dream_GiRL (40)
GÜLNuR (37)
[ oLci ] (23)
BaRoNeS (10)
MeNeKSe (2)
can_erdi (1)
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

DeLiYaR

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
FLaTCaST
FLaTCaSTDeSTeK_ToPLiST
Flatcast Destek - Toplist
MiSaFiR
Design Logos
ONLiNe RaDYo

EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA.....

YazarMesaj
ALTIN_DAMLA

ALTIN_DAMLA

Kadın Mesaj Sayısı : 162

EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Empty
MesajKonu: EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA.....   EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:18 pm

EY SEVGİLİ DUYSANA SANA DİYORUM SANA..... Resim0dk

Yokluğun acı veriyor bana
Sarıyor sanki dört duvar etrafımı
Elim kolum bağlanmışcasına
Yatıyorum sanki sokak ortasında..

Sensizliğe naralar atıyorum
Sessiz ve soğuk,sokak ortasında
Kalbim avuçlarımdan kayıp gidiyor
Sesimi kimse duymuyor..

Kalbim yine isyanlarda ve firarda
Sitemim beni anlamayanlara
Belkide beni duyup gelmeyen sevdalıya
Yokluğun acı veriyor bana...

ey sevgili duysana sana diyorum sana...!!!

1 sayfadaki 1 sayfası